Vyhledávání

Kontakt

Bc. Pavel Vrbík
Vojnice 83
783 46 okr. Olomouc
Czech Republic
IČ 02189518

604 4737 81

pavelvrbik@ yahoo.co.uk

 

 

Jmenuji se Pavel Vrbík, často mi nejen kamarádi říkají Pavlíku a v jižních zemích prostě Pavlito.

 Moje přezdívka je Indián. Tak vzniklo celé moje jméno Pavlík Vrbík Indián 

Pocházím původně z Vojnic u Olomouce. Musíte mít hodně podrobnou mapu, abyste našli tuto "obydlenou zatáčku" v poli. Postupně se mi stalo domovem několik zemí a měst, proto říkám, že jsem z Olomouce a okolí. A okolím myslím svět.

Mojí nejoblíbenější zemí je tahle Země, domov je tam, kde právě jsem, tam kde chodím spát.  

Již od roku 2008 průvodcuji pro brněnskou CK Alpina především bikové akce na Balkáně, nejraději však cykloexpedice, které byli základem programu pro další klasické cyklozájezdy. viz. záložka BIKE. Tento poměrně dlouhý příběh zachycuje krátky rozhovor  pro Český rozhlas Olomouc. V roce 2012 se mi podařilo prosadit do nabídky první zájezd na koloběžkách v této CK. Stál jsem u zrodu půjčovny a prodejny koloběžek RideOn, ale naše cesty se rozešly, takže se snažím prosadit koloběžky opět na zájezdech CK Alpina, jako je například skvělá Korsika (viz. záložka Kickbike). Zároveň průvodcuji v Barmě poznávací a cykloexpediční akce od roku 2012 a po delší "studijní" přestávce se vracím do Barmy nejen na cykloexpedice v duchu PunkyBike od roku 2018. V součastnosti se nejvíce profesně věnuji výškovým pracem, průvodcovské činnosti převážně v letní sezóně (cyklo, pěší, ferraty a v zimně sněžnice a přechody) a také rekreologii v pozici výchovného pracovníka-instruktora na ozdravných či adaptačních pobytech pro děti a mládež.

Jsem magisterským studentem oboru Rekreologie  na FTK UP Olomouc, který vnímám tak, že je jako můj život... Kombinace pohybových aktivit s prací mysli i ducha na různých urovních vědomí.

Bakalářskou práci jsem psal jak jinak než o expediční cykloturistice - jako prostředku osobnostně-sociálního rozvoje, kdy samotná kulturní paradigma objevované destinace vnímám jako možný silný formující nástroj osobnosti v kombinaci s expediční formou cykloturistiky. V rovině sociokulturní, duševní i duchovní a samozřejmě zdravotní.   

 A  není to sranda, je to poslání! :-)

Další podstatnou součástí mého života je i snaha o pochopení podstaty lidského - svého bytí. Několik let jsem putoval po meditačních centrech, komunitách, učitelích, klášterech, seminářích. Stavěl Okořský medicinewheel s Royem Littlesunem (stařešina kmene Hopi) a následně jim byl pozván i k jeho kmeni do Arizony. Setkal se s dalšími známými i neznámými osobnostmi spirituálního světa a často i s černou mágií. Tato cesta poznání pro mě skončila 21. 12. 2012 a vlastní cesta začala o několik let později a vygradovala do extrému při setkání s Dvojplamenem koncem roku 2018, jakožto s lživou, mstivou a šílenou sukubou - královnou temnoty bez srdce a duše.

Zkušenost s telepatií, s vlastní duší, Tantrou i tou nejčernější magií byla draze vykoupena katarzí a od tohoto okamžiku mi začíná pomalu nový život, respektive jak už to bývá po setkání s Dvojplamenem - návrat ke své podstatě. K božské podstatě duše bez jakýchkoliv lidských paradigmat, které jsem se vlastně snažil celý život přesáhnout, jak může být z tohoto webu celkem zřejmé. Jelikož jde při setkání s Dvojplamenem (angl. Twinflame) o jedno z nejzásadnějších duchovních a karmických procesů při posledních reinkarnacích, pro ty co tyto souvislosti chápou, nabízím celý životní příběh ke kterému hledám ještě odpověď, brzy v odkazu dole pod tímto textem. Nedostalo se mi odpovědí nikde na světě ani u těch nejlepších mágů, co dokázali číst a vidět karmické souvislosti všech životů, poslání, dary i prokletí. Přestože jsem jim různě pomáhal při jejich praxi, terapii, léčení a ruzných obřadech, nikdy mi nedokázali odpovědět na zlomek stejné otázky jako všem předchozím klientům. Z toho je jasné, že plnou odpověd dostanu jen já sám od sebe a ze sebe.

 Přesto i tuto cestu - hrubý popis a zveřejnění svého příběhu na tomto místě - považuji za možnou cestu k nalezení odpovědi, či nápovědy od moudré duše chápající víc než já v celém kontextu. I jen správné nasměrování k pochopení mé mozaiky života je pro mě velmi zásadní a cenné. Děkuji.