Vyhledávání

Kontakt

Pavel Vrbik
Vojnice 83, Těšetice
783 46 okr. Olomouc
Czech Republic
IČ 02189518

00420 731404445

pavelvrbik@yahoo.co.uk

 

 

 

  Nejzásadnější, nejzajímavější (a nejen bikovou) destinací je pro mě nepochybně Barma, neboli Myanma(r). Tuto zemi jsem poprvé poznával necelých 90 dní v roce 2012, a to jako průvodce CK, jako průvodce privátní a se svou  partnerkou. Kolmo, pěšo a standardní místní dopravou. V Deníku vyšly tyto mé postřehy nejen z Barmy. 

  Díky tomu můžu nabídnout zajímavý program ve 3 různých variantách poznání Myanmy- kolmo, pěšo, poznávačku. Cyklistickou a poznávací variantu naleznete na mém otevřeném Facebook fotoalbu v podobě komentovaných fotografiích. Místa mých aktuálních přednášek nejen o Barmě najdete v Aktualitách na Úvodní stránce. Pokud máte zájem o soukromou foto- přednášku, stačí mě kontaktovat. Po delší odmlce se určitě realizuje cykloexpedice v lednu 2018 a pravděpodobně také v únoru 2018 :-) 

 

  Do této destinace připravuji nově několik zájezdů různého zaměření jak pro privátní skupiny z ČR, tak pod záštitou londýnské agentury EcoMind Travel zaměřenou na "sustainable and responsible tourism". Program vánoční poznávačky na přelomu roku 2014/15 pro tuto agenturu naleznete zde.

Program prvního privátního tripu najdete v záložce Nabízím, barmský cyklo příběh v záložce Story  

Otevřená fotoalba:

Barma Bike Expedice 2012/13 

Barmská privátní poznávačka Listopad2012

  Pro Facebook přátele- Novoroční bike s přítelkyní   

 

 

  • Vlastní knihovna

Dějiny Barmy- Jan Bečka, Země zlatých pagod- Stanislava Ramešová, Pohled profesionálního průvodce- Olga Wallo,

  • Nevlastni knihovna

Barmské dny- Gorge Orwell, Ladič pian- Daniel Mason, Vítězství v Barmě- David Rooney, Krokodýl Dešťový mrak- Tchin Aun Maun, Barmské dědictví- Geoffrey Archer, Skleněný palác- Amitav Ghosh,

  • Vlastní knihovna in English

To Myanmar With Love (A Travel Guide for the Connoisseur)- ThingsAsian Press, Burma The Alternative Guide- Thames&Hudson, Burma/Myanmar- what everyone needs to know- Oxford, Illustrated Guide to Burma- Collins, Pictorial Guide To Bagan- Myanmar Ministry of Culture, Myanmar (Burma)- Lonely Planet, History of Pindaya- Than Tun, Burma- rivers of flavor- Naomi Duguid