Vyhledávání

Kontakt

Bc. Pavel Vrbík
Vojnice 83
783 46 okr. Olomouc
Czech Republic
IČ 02189518

604 4737 81

pavelvrbik@yahoo.co.uk

 

Proč koloběžka!??? má odpověď je stejná pro podobné otázky. 

 Buď to tak miluješ, nebo na ní nejedeš. Zkus a uvidíš.   

Mám rád pohyb&cestování v jednom a zároveň. Pohyb na koloběžce je pro mě čtyři v jednom ... minimálně. Supluje mi částečně kolo, běžky, plavání, běhání... ale třeba i lezení, pokud používáte více ruce jako já... ale stejně je to pohyb ojedinělý, celkem komplexní a nenapodobitelný. 

Pracuje téměř celé tělo a jedete!

Moje první koloběžka byla Micro, když jsem si chtěl zkrátit cestu do práce přes Hyde Park v Londýně. První expediční vyjížďky v ČR jsem absolvoval na upraveném Yedoo Mezeq (viz. foto). Jako zaměstnanec speciálky na koloběžky RideOn jsem nejvíce najezdil na Kostce Tour a v současnosti jezdím na Morxes Sport, kde využívám možností přední krossové 28" a dobře umístěného předního nosiče pro batožinu na několikadenní delší přejezdy "na těžko", které mám nejraději... ale i pro jednodenní delší přejezdy  "na lehko" ... a to kdekoliv v Evropě a i v Barmě samozřejmě :-) 

 

Nabízím poradenskou službu ve výběru koloběžek zdarma v rámci zprostředkování prodeje, projížďky pro jednotlivce a skupiny dle domluvy. Přidejte se ke mně na nějakou mou akci, budete překvapeni ze svého výkonu! :-) 

 Sledujte akce Punkybike na FB!

 

 

Pokud máte zájem o několikadenní zájezd do zahraničí na koloběžkách jako součást skupiny cyklistického zájezdu, kontaktujte nejprve mě, po dohodě s CK Alpina lze realizovat mnohé. O zájezdy na koloběžkách usiluju od roku 2012 ve spolupráci s Yedoo, takto vznikly možná první nabídky na trhu na koloběžkové zájezdy v ČR.  

Jde o akce s podporou autobusu, ve dvou variantách obtížnosti, s fakultativním programem, s ubytováním a snídaní nebo polozenzí... například prodloužené víkendy na pohodových rakousko-německo-švýcarských cyklostezkách a jejích kombinacích, jako je třeba Bodamské jezero, nebo Dunajská cyklostezka. Ovšem to pravé ořechové... může pro Vás být Korsika na koloběžce! ... nabízí fantastické cesty, stoupání, sjezdíky, koupání a skvělou místní kuchyni i víno. A nebo možná Elba na koloběžce v tomto roku? Uvidíme... Vyberte si a dejte mi vědět, něco vymyslíme! ... prostě dovolená na koloběžce! :-)

FB fotoalba

Revolution Adventure Ride with RideOn

Dovolená na kolobrndách po ČR

Víkendový výlet na Rollo ligu v Moravské Třebové

Dunajská cyklostezka na koloběžce 2014 

Hory a moře Korsiky na koloběžce 2016

Solobrnda expedičně v Barmě 2018 

Okolo Bodamského jezera na brndě 2018

111km za den na skládačce Oxelo - Německo 2018

Pár dní na cyklo Bosně i na koloběžce 2019

připravuje se: 

Norsko na koloběžce 2021

Prodloužený víkend na brndě Krk Chorvatsko 2021

  Na koloběžkářských aktivitách jsem spolupracoval s