Vyhledávání

Kontakt

Pavel Vrbik
Vojnice 83, Těšetice
783 46 okr. Olomouc
Czech Republic
IČ 02189518

00420 731404445

pavelvrbik@yahoo.co.uk

 

 

TOPlist

 Vítejte na stránkách

 Pavla Vrbíka

Základní myšlenkou nejen mých průvodcovských aktivit je dělat bez kompromisů to, co mám rád a zároveň mít rád to, co dělám. Prostě "Do what you love and love what you do". A to v naprosté souvislosti se zásadou profesionálního a osobního přístupu ke každému klientovi.

Své průvodcování outdoorových aktivit dělím na vedení skupin pod záštitou CK a na své privátní akce. V první pozici je můj úkol a možnosti v celku dané konkrétním stylem a programem CK. V druhé pozici je mé postavení jiné. Chci využívat možnosti potenciálu těla, mysli i duše ve vzájemné propojenosti. Takto i vytvářím programy pro své zájezdy.

Pokud se mnou pojedete například na kole do Barmy, v nabídce je kombinace poznání ojedinělé destinace a vnitřní satisfakce. Můžeme navštívit nejsvětější pagody Yangonu a to i s mým kamarádem, šánským mnichem Sanaungsa. Poté se vydat do Šánských hor, kde si určitě užijete kolo ve specifických technických pasážích a především pak jen vlastní prosté bytí v tomto těžko popsatelném prostoru. A po "povinném" shlédnutí stovek chrámů a pagod Baganu si vyberte mezi relaxem na pláží Bengálského zálivu a několikadenní meditaci v budhistickém klášteře...

Význam pojmu PunkyBike je ve formě cestování se záměrem maximálního poznání navštívené destinace a díky tomu i sám sebe!

Program tvořím na míru Vašich požadavkům!

Aktuality

V této rubrice nejsou žádné články.